конспект уроку з природознавства 3 клас плазуни та земноводні
План-конспект уроку природознавство/інтегрований курс «Я досліджую світ» у 3 класі “Земноводні і плазуни”. Posted on 08.08.201908.08.2019Author Рицик Юлія 0.. розширити знання учнів про плазунів та земноводних; ознайомити з особливостями їх будови, процесами життєдіяльності та пристосованістю до середовища існування; з’ясувати значення плазунів та земноводних в природі та в житті людини; формувати початкові уміння аналізувати візуальні медіа повідомлення, перевіряти достовірність інформації, складати повідомлення на задану тему Конспект на урок Природознавство скачати.. Мета: Формувати поняття «плазуни», «земноводні, формувати уміння їх розпізнавати за істотними зовнішніми ознаками; розвивати вміння порівнювати, спостерігати; виховувати любов до природи, бажання оберігати тварин. Перегляд матеріалу. Отримати код. Природознавство, Вчитель: Долгова Ольга Володимирівна. Місце проведення З клас. Тема. Земноводні і плазуни. Земноводні та плазуни є частиною природи. Вони є їжею для багатьох птахів, звірів, а самі поїдають безліч шкідників сільського господарства. Деяких жаб, змій, черепах і крокодилів людина вживає в їжу і навіть розводить їх для цього на спеціальних фермах. Отруту змій людина використовує для виготовлення ліків. Завдяки земноводним вчені зробили багато відкриттів, тому у Токіо і Парижі жабам споруджено пам’ятники. Земноводні і плазуни є частиною природи, тому їх потрібно охороняти. Подписаться. Смотреть позже.
Форма уроку: урок - гра. Девіз уроку: " Пізнаймо глибше таємниці природи, для того, щоб її зберегти! "Хід уроку. I. Організаційний момент. (Привітання учнів, відмічання відсутніх). П. Вступне слово вчителя.. Я зачитуватиму питання, ознаки тварин, вам необхідно буде виписати номери питань, характерні для класу Земноводні та класу Плазуни у дві колонки. Поділіть, будь –ласка, зошит на дві колонки, підпишіть першу – клас Земноводні і другу – клас Плазуни та поставте відповіді номери питань. (зачитується 24 питання, учнів оголошують вірні номери, учитель робить висновки). 1. Випишіть ознаки, характерні для класу. Земноводні та класу Плазуни: 1 − Чітко виражена шия (пл.) 2 − Шкірна гола із залозами, що виділяють слиз (з.) IIПовідомлення теми і мети уроку. — Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся про життя земноводних і плазунів, їх розмноження і розвиток. IV. Вивчення нового матеріалу.. І досі залишається загадкою причина їх вимирання. — Запам’ятайте! Земноводні й плазуни є важливими складовими живої природи. 2. Фізкультхвилинка. V. Узагальнення й систематизація знань. плазуни,земноводніЗавантажити презентацію. Презентація по слайдам: Слайд Презентацію підготувала Білаш Людмила Павлівна, учитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.
Слайд Г А Д Ю К А Полюють в сутінках, особливо активні в першу половину ночі. Ситі гадюки можуть 2-3 доби перебувати у сховищах і не полювати. Жаби, мишовидні гризуни, пташенята, землерийки – основний корм гадюки. Молодь живиться комахами, молюсками, червами.
Слайд 3.
ВУЖ ЗВИЧАЙНИЙ Живе в різноманітних вологих місцях - по берегах рік, озер, боліт, на луках, вкритих кущами, в заросля. Урок створено для формування учнів 3-го класу поняття “комахи”, “риби”, “земноводні”, “плазуни”, “птахи”, “звірі”, а також формує інформаційну, творчу, комунікативну компетентності. Вікно перегляду документа. Вікно перегляду презентації. ПІБ : Кріль Ольга Владиславівна. Посада : вчитель початкових класів. Місце роботи : Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа I ступеня, гімназія» Імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області.. 3 клас, Конспекти уроків, Початкові класи, Презентації, Природознавство. 2 коментарі. Микола Іванович каже Плани-конспекти з природознавства 3 клас. 3 клас.
Урок Що таке природа.. урок 3. тема. сонячне світло і тепло. мета: розширити уявлення про сонячні промені, особливості їх падін- ня на поверхню Землі, про висоту сонця на небосхилі, про значення світла і тепла в природі; вміння вимірювати довжину тіні від гномона, встанов-лювати залежність між висотою сонця на небосхилі й довжиною тіні від гномона, між висотою сонця і кількістю тепла, яке воно посилає на землю; формувати вміння порівнювати, встановлювати причинно-наслід-кові. Розробка уроку природознавства в 3 класы. Скачать материал. библиотека материалов.. - У чому різниця між плазунами та земноводними? – У кожного на парті малюнок тварини Назвати їх, довести, до якої групи та за якими ознаками віднесемо 3. Знайти помилки: - Кит – риба, бо живе у воді; - У деяких комах є крила, отже, це птахи; - Страус – це звір, бо він не літає. 4. Бесіда. Тварини і рослини належать до живої природи. Урок природознавства, Тема: Різноманітність тварин у природі. Мета: – розширити знання учнів про звірів, птахів, комах; сформувати поняття про групи тварин:«риби», «земноводні», «плазуни»; формувати вміння визначати істотні ознаки тварин; розвивати вміння розрізняти тварин цих груп,знаходити зайвий елемент серед їх сукупності,знаходити спільні та відмінні ознаки; – розвивати уяву, логічне та творче мислення, пізнавальні інтереси учнів допитливість, вміння класифікувати; – виховувати спостережливість, любов до природи,бажання оберігати тварин. Обладнання: слайдовий ряд, таблиці, знаки о. Музичне мистецтво розробки уроків 2 клас. Літературне читання 2 клас. Математика 2 клас.. Природознавство 3 клас Вода — розчинник.
Розчинні та нерозчинні речовини. Автор: Безносенко Діана. 14565. Природознавство 3 клас Прісна та морська вода. 17645. Природознавство 3 клас Робота води в природі. 9609. Природознавство 3 клас Використання води людиною. Охорона води.
Головна » Файли » Конспекти уроків » Природознавство. Розробки уроків. Природознавство. 3 клас (за підручником І.. Грущинської). 25.07.2016, 10:4Розробки уроків - ПРИРОДОЗНАВСТВО 3 клас - за підручником І.. Грущинської - 2014 рік. Даний конспект уроку з природознавства для учнів 3-го класу, включає в себе методичні інновації, базується на компетентнісно орієнтованих завданнях із використанням сучасних освітніх технологій (розвиток критичного мислення та креативності, проблемний підхід, проектні технології). Поряд із фронтальними та індивідуальними формами роботи проводиться колективна робота (робота в парах, робота в групах) де і учень і вчитель розуміють, що вони роблять, рефлектують з приводу того, що вони знають, вміють і здійснюють, із застосуванням інноваційних методик, використанням інформаційно-коммунікаційних за. Клас Земноводні. Загальна характери. by labinskiir-33 15209 views. Pізноманітність земноводних by Riyigor 24681 views.
опис досвіду роботи киреєва by Olga Sokolik 375 views. Закріплення знань про букви Х, х (". by nina tkachuk 2707 views. прощавай наш 1 й клас by Olga Sokolik 538 views. киреєва.м. захід by Olga Sokolik 240 views.. WordPress Shortcode.
Link. Земноводні та плазуни. Презентація учительська. 9,767 views. Share. Like. Download.. zinaosadca. Follow. Published on Mar 1, 2017. Урок-панорама "Я не ображу рідної землі" Сігачова Лариса Анатоліївна, вчитель початкових класів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Броварського району <<ЗАВАНТАЖИТИ>>. Нежива природа. Енергозбереження - це важливо!. Підсумковий урок з теми "Тварини" Гузовець Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м. Бровари <<ЗАВАНТАЖИТИ>>. Подорож у царство грибів Юхименко Наталія Петрівна, вчитель початкових класів Ситняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району <<ЗАВАНТАЖИТИ>>. Зелене диво Землі - рослини. Комахи. матеріали до уроку. Урок. Тема уроку. Мета уроку: закріпити і поглибити знання учнів про комахи, ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла;удосконалювати навички роботи з текстом; розвивати спостережливість, уміння логічно мислити, робити висновки; формувати науковий світогляд; виховувати зацікавленість предметом, бережливе ставлення до природи.. - Які групи тварин ви знаєте? (Черви, молюски, ракоподібні, павукоподібні, комахи, риби, земноводні, плазуни, птахи, звірі). Гра «Мовчанка». - Відгадайте назви груп тварин за їх істотними ознаками. Поурочні плани. Розробки уроків - ПРИРОДОЗНАВСТВО 3 клас - за підручником І..
Орієнтовне календарне планування. Вступ. Зустріч ЯК ЛЮДИНА ПІЗНАЄ ПРИРОДУ? ВОДА. Зустріч ЯКІ НЕЗВИЧАЙНІ ВЛАСТИВОСТІ МАЄ ЗВИЧАЙНА ВОДА?
Зустріч 3. ДЕ НА ЗЕМЛІ МІСТИТЬСЯ ВОДА? Мультимедійний урок з природознавства в 3 класі сплановано в низці інтерактивних навчальних вправ, з використанням інтерактивних технологій. Кожен слайд презентації відповідає певному етапу уроку. До фізичної хвилинки додається музичний супровід..
Тварин різних видів вчені об’єднали в групи за істотними ознаками. Це комахи, риби, земноводні, плазуни, птахи, звірі.
Працювати ми будемо в групах. Розповідь будуєте за таким планом Земноводні та плазуни, Земноводні. Розмноження та розвиток.
Урок природознавства 3 клас., Різноманітність плазунів. Значення в природі та житті людини, Розмноження і розвиток комах., Плазуни. Загальна характеристика. Різноманітність.. Урок природознавства Для просмотра онлайн кликните на видео ⤵. Природознавство (3 клас). Земноводні та плазуни Подробнее. Земноводні. Урок природознавства Подробнее. Різноманітність плазунів. Значення в природі та житті людини Подробнее. Розмноження і розвиток комах.
конспект уроку з природознавства 3 клас плазуни та земноводні
Коментарі
Дописати коментар