відкритий урок по темі прикметник 6 клас
Урок містить цікаві завдання, як індивідуальні, так і групові. Можна використати як підсумковий урок по вивченій темі.. Тема уроку: "Повторення та узагальнення вивченого про прикметник". Відкрийте, будь ласка, зошити, запишіть дату та тему уроку. (запис у зошит). Слайд 2. Музика. 1. Ось і минула зима з тріскучими морозами, заметілями, Різдвяними святами. На календарі - весна. І хоч вона ще не стала повноправною господинею, але її свіже дихання уже відчутне у повітрі. Мета: перевірити рівень знань, умінь та навичок, здобутих при вивченні теми «Прикметник»; удосконалювати вміння застосовувати теоретичні знання на практиці; правильно вживати прикметники в мовленні, знаходити вивчені орфограми та пояснювати їх; розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу, мислення; виховувати інтерес до навчання, любов до природи, почуття взаємодопомоги, повагу до надбань українського народу. Конспект на урок Українська мова скачати. Конспект уроку з української мови Тема: Повторення та узагальнення вивченого про прикметник. (на основі творів Т. Шевченка) Вчитель української мови та літератури Кузнєцова О.М. 2014р. Тема. Повторення та узагальнення вивченого про прикметник. Г.Шевченка). Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів про прикметник, як самостійну частину мови; розвивати та закрі.. Тип уроку: урок повторення, узагальнення й систематизації знань. Обладнання: портрет Т.Г.Шевченка, роздавальний матеріал для роботи в групах, «Кобзар», повість. Васильченка «Широкий шлях». Епіграф до уроку Тема: прикметник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Мета уроку: поглибити знання учнів про прикметник як частину мови; удосконалювати вміння і навички правильно ставити питання до прикметника; визначати прикметники в тексті; узгоджувати прикметники з іншими частинами мови; визначати синтаксичну та стилістичну роль у тексті. Так. Усі ви навчаєтесь у 6 класі, але ви маєте різні знання, вміння і навички. Сподіваюсь сьогодні на уроці ви будете пишатися своєю оригінальністю та знаннями. Цього я очікую від вас. Відкритий урок у 10 класі «Ім'я іменник. Прикметник ». Прикметник 4 клас Український віночок. Відкритий урок у 4 класі. Дієслово.
Урок з теми " Прикметник". Отримати сертифікат. За жанром. Розробки уроків (38878). Матеріали до уроків (45038). Планування (1787). Контрольні роботи (3146). Просмотр содержимого документа «Разработка урока по украинскому языку в 6 классе: Узагальнення і систематизації знань із теми «Прикметник»». Разработка урока по украинскому языку в 6- м классе. Подготовила учитель ГОШ № 30 Череповская Валентина Николаевна. Тема: Узагальнення і систематизації знань із теми «Прикметник». Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів про прикметник, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль. Антоніна Каніщенко. Зміст і структура уроку. І. Організація класу. Ось дзвінок нам дав сигнал. Працювати час настав. «Прикметник.
Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу». Тема уроку. Прикметник.
Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу. Навчальна мета: закріпити,поглибити та узагальнити знання про прикметник як частину мови, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль; удосконалити орфографічні навички. Розвивальна мета: розвивати усне та писемне мовлення, уміння виділяти головне в навчальному матеріалі, розвивати самостійне мислення. Мета: поглибити знання учнів про прикметник як частину мови; формувати загально пізнавальні вміння відрізняти прикметник від інших частин мови; правильно визначати морфологічні ознаки прикметника; удосконалювати навички правильного й доречного використання прикметників у мовленні» розвивати пам’ять, спостережливість; виховувати мовленнєву культуру учнів. Інсценований урок-подорож з української мови в 6 класі до умовної країни "Морфологія" з діючими особами - Іменник, Використані інтерактивні форми роботи з учнями.. Поглибити знання учнів про прикметник як частину мови; формувати вміння відрізняти прикметники від інших частин мови, визначати їх морфологічні ознаки, синтаксичну роль; удосконалювати навички доречного використання прикметників у мовленні; розвивати пам’ять, увагу, аналітичне мислення, мовлення; виховувати любов до природи. Мета: Дати учням основні відомості про написання –н- і –нн- у прикметниках, виробляти орфографічну грамотність, застосовуючи правила. 2. Розвивати творчі вміння зіставляти, порівнювати, моделювати мовні явища, знаходити й виправляти помилки у правописі прикметників. 3. За допомогою мовленнєво – комунікативного дидактичного матеріалу сприяти вихованню глибокої поваги та пошани до великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок. Обладнання: таблиці, схеми, портрет Т. Г. Шевченка, презентація «Написання -н- і -нн- у прикмет. Написання не з прикметниками. Мета: повторити вивчене про прикметник, його загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль, пояснити правила написання НЕ з прикметниками, домогтися засвоєння цих правил ; виробляти вміння застосовувати правила на практиці,розвивати вміння правильно писати прикметники з не, вдосконалювати творчі вміння; виховувати в учнів любов до рідного слова, культуру мови та мовлення. Обладнання: підручник, мультимедійний проектор, презентація до уроку, індивідуальні завдання. Тип уроку: комбінований. Хід уроку. І.Мотивація навчання школярів. Організаційн. Основна мета уроку-конспекту повторити, систематизувати та поглибити знання учнів про прикметник як частину мови; формувати вміння розпізнавати прикметники в мовленні, визначати рід, число та відмінки прикметників, з`ясовувати їх синтаксичну роль та їх роль у мовленні; розвивати комунікативні уміння, навички вживати прикметники в усному та писемному мовленні, сприяти збагаченню образного мислення шестикласників.
Мовні скарби прикметника. Урок у 6 кл. Мета.. Прикметник – це самостійна частина мови (учні ланцюжком продовжують перелік граматичних особливостей прикметника). Робота з таблицею. Прикметники.. Клас поділений на команди. Тексти диктантів прикріплюють до стін. Кожний із членів команди по черзі стає шпигуном. Підходить до тексту, читає, запам’ятовує, повертається до команди, диктує. Переможе та команда, яка швидко і грамотно запише всі слова. Клас: 6. Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань, умінь і навичок. Навчальне обладнання: учительська презентація у програмі PowerPoint із різноманітними завданнями, роздаткові картки із текстом для редагування, створені дітьми комп’ютерні презентації «Моє місто», Організаційно – вступна частина. Прийом створення позитивної атмосфери в навчанні – «Комплімент» (кожен учень робить комплімент товаришу, який сидить праворуч). 6 клас. Всесвітня історія. Географія.. Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів про прикметник як частину мови; удосконалювати вміння використовувати вивчене в практичній діяльності, розвивати культуру усного та писемного мовлення, логічне мислення, пам'ять, увагу, уміння працювати в групах; виховувати любов до української мови. Хід уроку: Епіграф. Мова – золота пшениця.. На завершення вивчення теми пан Прикметник залишив вам подарунки. Та от біда: до міста завітала Капосниця. Вона забрала й заховала подарунки та наробила багато лиха у володіннях Прикметника. Ми з вами повинні виправити все та з'ясувати, де заховані подарунки. Для цього треба буде виконати декілька завдань. До якого розряду належать прикметники білявий, синюватий, предобрий, величезний, тонесенький, сліпий, кривий, лисий, босий, живий, русий?. Скачать быстро презентацию на тему "Ступені порівняння прикметників (6 клас). Мовознавча розминка." в формате.ppt (PowerPoint). Похожие презентации. Рідна мова 6 клас плани-конспекти уроків. І семестр. Урок № 4Тема: Прикметник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.. Мета: поглибити знання про прикметник як частину мови, формувати вміння визначати рід, число та відмінок прикметників, дати відомості про поділ прикметникі на групи за значенням, формувати вміння розрізняти якісні, відносні та присвійні прикметники, пояснити причини переходу прикметників з однієї групи до іншої; формувати вміння доречно вживати прикметники різних груп у мовленні; розвивати культуру усного й писемного мовлення, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов.. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчання. ІМета: ознайомити учнів із способами творення прикметників; формувати вміння утворювати прикметники від різних частин мови всіма способами словотворення, правильно розбирати прикметник як частину мови; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу познайомити шестикласників з історією народного житла, його інтер’єром. Внутрішньопредметні зв’язки: Культура. Узагальнення вивченого з теми “Прикметник як частина мови”, Узагальнити й систематизувати вивчений матеріал про прикметник як частину мови; навчити застосовувати теоретичні знання на практиці.. Тип уроку: урок узагальнення й систематизації знань. Форма проведення: урок з використанням інтерактивних методів навчання. Обладнання: опорна таблиця «Прикметник як одиниця морфології», інформаційні картки, роздатковий матеріал, мультимедійна презентація уроку, відеозапис пісні «Мам».Скрябіна, репродукції картин Т.Шевченка. Установчо - мотиваційний етап. 1.Організаційний момент. Прикметник — це частина мови, без неї нам не обійтись. Ти вслухайсь в слово пречудове Класс0. Все для вчителя. добавлена 13 июня 2018 в 16:07. Комплексно-хвильові уроки на тему “Осінь” для 4 класу super.urok-ua.com/kompleksno-hvilovi-uroki-na-temu-osin-dlya-4-klasu/.
••• Комментарии0. 0. Классдобавлена 13 июня 2018 в 15:34. Конспект уроку з основ здоровя для 2 класу “Уроки чемності” super.urok-ua.com/konspekt-uroku-z-osnov-zdorovya-dlya-2-klasu-uroki-chemnosti/. Классдобавлена 13 июня 2018 в 15:02.
відкритий урок по темі прикметник 6 клас
Коментарі
Дописати коментар